Provozní doba - recepce

Pondělí 7-
21
Úterý 7- 21
Středa 7- 21
Čtvrtek 7- 21
Pátek 7- 21
Sobota 9- 21
Neděle 9- 21

 

 

 

 

Veleslavínova 6, 746 01 Opava
tel: +420 553 770 970, 725 045 190
e-mail: recepce@healthpark.cz

Úvodní stránka » O nás

O nás

HEALTH PARK Opava je špičkové wellness centrum, které nabízí širokou paletu aktivit a služeb pro váš volný čas. Naším cílem je poskytnout Vám příjemné místo pro znovuobnovení tělesné i duševní pohody, místo kde si můžete aktivně zasportovat, příjemně relaxovat a odpočinout si. Provozovatelem Health Parku je firma Schöck-Wittek s.r.o., která se zabývá obchodní činností ve stavebnictví.

Díky finanční podpoře firmy Schöck-Wittek s.r.o. se Health Park rozjíždí na plné obrátky a nabízí svým klientům špičkové služby v oblasti fitness a relaxace. Garantem projektu je MUDr. Oleg Zhur – opavská kapacita v oboru chiropraxe a fitness, mistr světa v kulturistice a reprezentační trenér. Marketingovým a sportovním konzultantem jak při realizaci záměru, tak i současného provozu je opavský rodák David Huf, mistr světa v aerobiku.

HEALTH PARK wellness centrum Opava bylo otevřeno 24.4.2010 a uvedeno do zkušebním provozu. Slavnostního zahájení wellness centra, které moderoval David Huf, se zúčastnily tři stovky hostů včetně zahraničních, kteří měli možnost seznámit se s možnostmi provozu i se samotnými prostory objektu.

Veleslavínova 8

Budova HEALTH PARKU totiž nebyla v posledních letech užívána. Po úpadku předchozího majitele, firmy Tisk slezská grafia, a po následném ukončení výroby v r.2005 nebylo jasné jak s objektem takového rozsahu naložit.
Ing. Marcel Wittek, jednatel firmy Schöck-Wittek, se rozhodl k odvážnému řešení. Objekt nabízený v dražbě koupil a začal s rekonstrukcí. Nejprve došlo k přestavbě bývalé administrativní části na kancelářské prostory a počátkem roku 2009 počala rekonstrukce bývalé provozní části. Po složitých anabázích s vypětím veškerých sil, jak už to u rekonstrukcí bývá, se podařilo pro Vás vytvořit moderní interiér a příjemné prostředí k trávení volných chvil. Zároveň se podařilo vytvořit 8 nových pracovních míst, což je další dimenzí tohoto záměru. Autorkou projektu je Ing. Arch. Jitka Štenclová a realizaci prováděla firma Grigar s.r.o. Průběh rekonstrukce, ale i historické záběry jsou shrnuty v galerii.

Adresa: Veleslavínova 6, 746 01 Opava | Tel: 553 770 970 | E-mail: recepce@healthpark.cz

profil na facebooku