Health Park

Wellness centrum

HEALTH PARK je špičkové wellness centrum, které nabízí širokou paletu aktivit a služeb pro váš volný čas. U nás si můžete nejen aktivně zasportovat, ale také se zrelaxovat a odpočinout si. Našim cílem je poskytnout vám příjemné místo pro znovuobnovení tělesné i duševní pohody.

Provozovatelem Health Parku je firma Schöck-Wittek s.r.o. zabývající se obchodní činností ve stavebnictví. Garantem projektu se stal MUDr. Oleg Zhur, který je právem považován za opavskou kapacitu v oboru chiropraxe a fitness, je držitelem titulu mistr světa v kulturistice a věnuje se fitness trenérství.

V našem wellness centru najdete pod jednou střechou fitness zónu s rozmanitou nabídkou posilovacích strojů a kvalitně vybavenou kardio částí. O patro výše na vás čeká moderně zařízená funkční zóna. K dispozici je také prostorný aerobní sál, ve kterém probíhají cvičební lekce se zkušenými instruktory.

Součástí komplexu je také rozsáhlá SPA zóna, kde se můžete těšit na relaxační a ochlazovací bazén, whirlpool, kneippův chodník, solnou a aroma páru, finskou a bylinkovou saunu, infrasaunu a saunu pod širým nebem. Nechybí zde ani prostor pro odpočinek a bar pro vaše osvěžení. V naší nabídce máme i různé druhy masáží, ze kterých si určitě vybere každý.

Historie budovy

Bývalá budova tiskárny nebyla dlouhé roky využívána. Až jednatel firmy Schöck-Wittek pan Marcel Wittek se rozhodl k odvážnému řešení. Objekt nabízený v dražbě koupil a celý postupně zrekonstruoval. Dne 24. 4. 2010 bylo wellness centrum slavnostně otevřeno a uvedeno do provozu. Autorkou projektu je Ing. Arch. Jitka Štenclová.

Historický pohled na budovu HEALTH PARKU

INFORMACE O ČLENSTVÍ


Chci vědět víc

DÁRKOVÉ POUKAZY


Chci vědět víc