Masáže

Nechejte se hýčkat našimi maséry a užijte si svou zaslouženou chvilku pohody...

Objednávky
Tel.: + 420 553 770 970, + 420 725 045 190
Pracovní doba: (dle objednávek)

Alena

Aromaterapeutická masáž

Je relaxační masáž spojená s léčivými účinky éterických olejů. Působí příznivě na kůži, odstraňuje odumřelé buňky, regeneruje a oživuje pokožku celého těla. Aroma masáž je celkově hluboce posilující i osvěžující zároveň.

Koupit poukaz

Relaxační masáž

Tato masáž slouží k uvolnění těla i mysli, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje a přináší zklidnění. Společně s nejkvalitnějšími aroma oleji navodí stav vnitřní harmonie. Masérka při této, ale i dalších masážích využívá práci s teplem svých dlaní.

Koupit poukaz

Sportovní masáž

Spadá do kategorie klasických masáží, které se zaměřují především na masírování svalů nejvíce zatěžovaných partií těla. Nejenže pomáhá uvolnit namáhané a ztuhlé svalstvo, ale odstraňuje také bolesti způsobené například zvýšenou fyzickou zátěží nebo nevhodnými pracovními návyky.

Koupit poukaz

Zuzana

Havajská masáž

Vychází z velice jemných a plynulých technik pocházejících z havajských ostrovů, kdy se masíruje celým předloktím. Svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku a harmonizace těla i duše.

Koupit poukaz

Indická masáž hlavy

Dokonale uvolní svaly a prokrví pokožku. Odstraňuje pracovní stres, bolesti hlavy a očí, poruchy spánku, povzbuzuje růst vlasů i jejich kvalitu. Je vhodná při bolestech krční páteře. Provádí se vsedě přes oblečení.

Koupit poukaz

Masáž lávovými kameny

Lávové kameny se po nahřátí přikládají tam, kde se předpokládá zvýšené svalové napětí. Jejich vibrace a příjemné teplo ovlivňuje energetické dráhy v těle. Spolu s používanými speciálními oleji působí blahodárně na psychiku člověka.

Koupit poukaz

Klasická masáž

Masérka využívá všech základních technik (roztírání, hnětení, tření, tepání, sekání) ke zmírnění svalového napětí. Masáž má příznivý vliv na bolesti pohybového aparátu a krevní oběhový systém. Zároveň uvolňuje mysl, odbourává stres a dodává tělu energii.

Koupit poukaz

Petr

Tradiční thajská masáž

Celá masáž probíhá na měkké podložce a klient je oblečen v pohodlném oděvu. Jedná se o kombinaci akupresury a jógy. Tělo je masírováno od paty až k hlavě z obou stran. Jelikož je zde kladen důrazu na protahování, může být masáž lehce bolestivá. Díky své náročnosti však velmi prospívá regeneraci celého těla. Měla by se provádět minimálně 3 hodiny po jídle.

Koupit poukaz

Thajská olejová masáž

Má kořeny v tradiční thajské masáži, ale také využívá prvků indické ajurvédy a čínské medicíny. Celé tělo je podrobeno systematické tlakové masáži včetně chodidel, dlaní, hlavy i obličeje. Pomalé a táhlé hmaty kombinované s jemným protahováním a akupresurou přispívají ke zprůchodnění energetických drah v těle. Při této masáži leží klient na lehátku.

Koupit poukaz

Ceník masáží a procedur